1126 föremål
Matta, Kelim, figrual, ca. 282 x 198 cm.
11 tim 37m
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Staffan Hallström, Trädstammar.
10 tim 41m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oskar Bergman, Invid kullen.
13 tim 49m
Oskar Bergman, Invid kullen.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Holländsk konstnär, 1800-tal, Kuststad.
12 tim 41m
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kelim, figural, ca. 305 x 200 cm.
5d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Saleya".
2d 10 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Axel Olson, "Röd himmel".
3d 14 tim
Axel Olson, "Röd himmel".
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Engelsk konstnär, 18/1900-tal,  Hästmarknad.
11 tim 15m
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
11 tim 25m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Joakim Ojanen, "Duck Head with Smiley Hat".
5d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Anthony Zych, Utan titel.
2d 11 tim
Anthony Zych, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bengt Nordenberg, interiör med man.
4d 14 tim
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Samling fickur, 14 st.
2d 13 tim
Samling fickur, 14 st.
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Anita Snellman, Flickan på stolen.
3d 13 tim
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Linda Ståhlberg, "Sound of Music".
2d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Ziegler design ca 245x180 cm.
2d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Engelsk konstnär, 1800-tal, Landskap med figurer.
12 tim 33m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Nain, part silk, ca 250 x 155 cm.
11 tim 57m
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK