1680 föremål
Jerry Roupe, "Paviljongen".
1d 3 tim
Jerry Roupe, "Paviljongen".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar ett par Akaba.
2d
Karmstolar ett par Akaba.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Afshar, antik, ca 118 x 101 cm.
1d 2 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Monica Backström, Halsband 2 st glas.
2d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
5d 3 tim
Soffbord sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PG Thelander, "Kvinna-man på stol".
3d 3 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, beauty box, vintage, 1970-tal.
4d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1970-tal.
1m 40s
Boksnurra, 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Kjellin, Sjönöd.
3d 21 tim
Stig Kjellin, Sjönöd.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Kryddskåp, 1800-talets senare del.
4d 3 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gillis Lundgren, soffa "Hit"  IKEA 1970-tal.
2d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, sent 1800-tal.
2d 3 tim
Bord, sent 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Karlskrona Lampfabrik.
4d 1 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa jugend tidigt 1900-tal.
6d 3 tim
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband med lavakaméer.
3 tim 53m
Armband med lavakaméer.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, "USA mördare".
1 tim 51m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kubbstol, allmoge, 1900-talets början.
6d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord 1900-tal.
5d 20 tim
Skrivbord 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2d 1 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
3d 1 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Plafond 1900-tal.
7d 3 tim
Plafond 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, vas, Iittala, Finland.
15m 40s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1900-talets senare del.
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-tal.
7d 3 tim
Sidobord 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord Art Deco-stil 2000-tal.
4d 4 tim
Bord Art Deco-stil 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Engelsk konstnär, 1800-tal, Pastoral med boskap.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1900-talets början.
1d 3 tim
Skänk, 1900-talets början.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d 1 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Nyborg, "Thorodin Hall".
4d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klaffbord, 1800-tal.
3 tim 11m
Klaffbord, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Fårskock.
5d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?