103 föremål
Soffa "Ritzy" DUX 2000-tal.
6d 5 tim
Soffa "Ritzy" DUX 2000-tal.
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
6d 5 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 stycken, 1800-talets första hälft.
5d 7 tim
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Satsbord 1970-tal.
5d 6 tim
Satsbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Staffli och kavalett 1900-talets början.
4d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, matbord 1900-talets senare del.
4d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
4d 6 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt Danmark.
4d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvfotogenlampa 1900-tal.
4d 6 tim
Golvfotogenlampa 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 6 st Skafab ca 2000.
4d 5 tim
Stolar 6 st Skafab ca 2000.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bockbord omkring 1900.
4d 5 tim
Bockbord omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bänk sent 1800-tal/1900-tal.
4d 5 tim
Bänk sent 1800-tal/1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord omkring 1900.
4d 4 tim
Bord omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2d 8 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord 1900-talets andra hälft.
2d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord 1900-talets mitt.
1d 11 tim
Matbord 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets mitt.
1d 11 tim
Stolar 4 st 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1960-tal.
1d 11 tim
Stolar 4 st 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hallbyrå 1940-tal.
1d 10 tim
Hallbyrå 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
1d 10 tim
Spegel 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord 1940-tal.
1d 10 tim
Sidobord 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Alf Svensson, karmstol "Pluto" 1960-tal.
1d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå sent 1800-tal.
11 tim 12m
Byrå sent 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 1 par, nyrokoko sent 1800-tal,
10 tim 52m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå rokokostil 1900-talets mitt.
10 tim 48m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1960-tal.
10 tim 28m
Soffbord 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st 1970-tal.
10 tim 24m
Stolar 6 st 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, troligen IKEA sent 1900-tal.
10 tim 4m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK