90 föremål
Skåp/skänk 1800-talets senare del.
9 tim 41m
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
9 tim 11m
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Snurrbokhylla sent 1900-tal.
9 tim 15m
Snurrbokhylla sent 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1d 9 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
21 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Serveringsvagn sent 1900-tal.
8 tim 57m
Serveringsvagn sent 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1940-tal.
2d 11 tim
Soffbord 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
4d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord sent 1900-tal.
1d 10 tim
Matbord sent 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-tal.
3d 10 tim
Sidobord 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
3d 10 tim
808 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rolf Fransson, sideboard "Arctic", Voice.
9 tim 21m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsurnor ett par 1900-talets andra hälft.
4d 7 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets mitt.
6d 8 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
8 tim 43m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar ett par Kina 1900-tal.
9 tim 9m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Satsbord Rokoko-stil 1900-talets mitt.
4d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1960-tal.
4d 7 tim
Matbord 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piet Hein och Bruno Mathson bord "supercirkel".
1d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dörrar ett par 1800-tal.
3d 10 tim
Dörrar ett par 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
8 tim 41m
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lounge stol Hope 2000-tal.
4d 7 tim
Lounge stol Hope 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lounge stol "Park" Hope 2000-tal.
4d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Danmark 1940-tal.
4d 7 tim
Fåtölj Danmark 1940-tal.
5 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Sidobord/skulptur modern tillverkning.
6d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Folke Ohlsson, fåtölj Ascot för DUX 1960-tal.
1d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
4d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
6d 8 tim
Soffbord sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
4d 7 tim
Spegel 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bänk samtida Rokoko-stil.
4d 7 tim
Bänk samtida Rokoko-stil.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord 1960-tal.
6d 3 tim
Slagbord 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordsspegel 1960-tal.
6d 2 tim
Bordsspegel 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Speglar 3 dlr 1900-tal.
6d 3 tim
Speglar 3 dlr 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?