19 föremål
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson" för DUX.
5d 12 tim
8 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Snurrfåtöljer ett par 1970-tal.
2d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa Byarum 1900-talets senare del.
2d 11 tim
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa "Hälsingborg" DUX 1950-tal.
1d 12 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK