Late Summer Days

Sommaren sjunger på sista refrängen, men den är inte över än. Kräftsäsongen är här, och varför inte passa på att komplettera hemmet med en lampa som lyser upp tillvaron eller några vackra och värmande ljusstakar? Duka upp för sensommarens alla måltider – hemma, i trädgården, på balkongen eller i sommarstugan. I denna temaauktion hittar du föremål som förgyller sensommarkvällarna – servisen till kräftskivan, vaser och glas, samt belysning, möbler och annat fint till hemmet eller stugan.

Låt temaauktionen Late Summer Days inspirera dig till att njuta av sommarens sista dagar.

48 föremål
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
9d 1 tim
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bord, 1800-tal.
9d 2 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK