94 föremål
Soffa Italien omkring år 2000.
3d 19 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1930/40-tal.
2d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
3d 19 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
2 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Carl Malmsten, soffa, "Samsas".
19 tim 21m
2 300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa sengustaviansk 1800-talets början.
1d 18 tim
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall 1900-talets andra hälft.
4d 17 tim
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eilersen, soffa, "Streamline".
1d 16 tim
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
1d 17 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
5d 21 tim
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK