355 föremål
Soffbord, samtida tillverkning.
1d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
4d 10 tim
Fåtölj, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, vas, Rörstrand Ateljé.
3d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
11 tim 44m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, 2000-tal.
3d 11 tim
Soffbord, ett par, 2000-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Aappo Härkönen, rya. Ca 165x110 cm.
3d 6 tim
120 EUR
Utropspris
300 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
4d 9 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Gunnel Nyman, vas, glas.
3d 6 tim
Gunnel Nyman, vas, glas.
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960/70-tal.
9 tim 36m
Matbord, 1960/70-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wiwen Nilsson,  kors silver lund 1941.
5d 10 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?