515 föremål
Hans-Agne Jakobsson, taklampa modell T549/3.
1d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
1d 11 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampor, ett par, 1980-tal.
1d 11 tim
Taklampor, ett par, 1980-tal.
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Søren Lund, soffa, 2000-tal.
1d 11 tim
Søren Lund, soffa, 2000-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK