285 föremål
Soffa, "Stocksund", Engelsson.
3d 14 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
3d 15 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets slut.
14 tim 19m
Soffbord, 1900-talets slut.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1930/40-tal.
6d 13 tim
Taklampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK