147 föremål
Matbord, 1960/70-tal.
4d 22 tim
Matbord, 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
3d 21 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK