420 föremål
Cigarettetuier, 2 st, 925 resp 835 silver.
1d 20 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, sent 1900-tal.
4d 16 tim
Matbord, sent 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gilbert Marklund, pall "Jonte".
4d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ronan & Erwan Bouroullec, "Slow chair", Vitra.
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Monica Backström, Halsband glas och metall.
5d 21 tim
355 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Nylund, unik skulptur, Rörstrand.
5d 17 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tom Dixon, taklampor 3 st "Melt" 2000-tal.
4d 19 tim
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Pall, 1970-tal.
5d 19 tim
Pall, 1970-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1990-tal.
3d 18 tim
Takkrona, 1990-tal.
1 777 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 19 tim
Matbord, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Vallien,  skål signerad.
3d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Daum, vas, Nancy, Frankrike, Art Nouveau.
4d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bror Boije fåtölj "Amorino" för Swedese.
2d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?