338 föremål
Otto Schulz, tillskriven fåtölj 1930-tal.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida tillverkning.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Raffaella Crespi  fåtölj 1950-60-tal.
2d 1 tim
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Nils Strinning, hyllsystem 2 st "String pocket" samtida.
2d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Benny Frandsen, golvlampa Jaws 2000-tal.
1d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs studio.
3d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1980-tal.
1d
Soffbord, 1980-tal.
600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 2 tim
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bo Fajans, fat, 1924-1967.
1 tim 51m
Bo Fajans, fat, 1924-1967.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tallrikar, 20 st, "Plus", Rörstrand.
4d 4 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bo Fajans, vas 2 st, 1924-1967.
2 tim 55m
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jimmy Choo clutch "Sweetie" 2015.
6d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mats Jonasson, skulptur, Målerås.
1d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge, 2000-tal.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Luis Eslava, taklampa, "Agatha SP", LZF Lamps.
6d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jörgen Wolf, taklampa, "conus", 1950-tal.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wiwen Nilsson,  kors silver lund 1941.
5d 23 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ole Lynggaard, ring, 18K guld, "Nature IV".
5d 4 tim
1 200 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Fåtölj, Danish Modern, 1940-tal.
4d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, 1930-tal.
1d 1 tim
Soffbord, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, ytterfoder, Rörstrand.
6d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?