125 föremål
Helge Zimdal, taklampa, "Löken", 1970-tal.
1 tim 40m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets slut.
4d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3d 22 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erich & Ingrid Triller, vas, stengods, Tobo.
6d
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK