1112 föremål
Ring helallians med prinsesslipade diamanter.
1d 17 tim
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring med runda briljantslipade diamanter.
1d 17 tim
6 050 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Italiensk skola, 1671700-tal, olja på duk.
1d 17 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK