Svenolov Ehrén, "Södra Bergen - Ett Stockholmspanorama"
Färgträsnitt, 1962, signerad 105/150. Bladstorlek 49 x 279 cm. (5 sammanfogade blad uppfästa på duk). I originalförpackning.
Gulnade, missfärgade, skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK