1123 föremål
Pendyl 1800-talets senare del.
4d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sten Eklund, Utan titel.
5d 16 tim
Sten Eklund, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, Byarum.
6d 16 tim
Matbord, Byarum.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glas, 1700-tal.
3d 12 tim
Glas, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Gabbeh ca 243x164 cm.
2d 14 tim
Matta Gabbeh ca 243x164 cm.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, väska.
4d 16 tim
Bottega Veneta, väska.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, kelim persisk, ca 196 x 154 cm.
3d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK