345 föremål
Bokhylla, 1950-tal.
2d 22 tim
Bokhylla, 1950-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
2d 15 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Fogia, daterat 2000.
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1940/40-tal.
3d 23 tim
Skåp, 1940/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, Gemla 1985.
2d 21 tim
Stolar, 4 st, Gemla 1985.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
2d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, "Fårö", G.A.D.
6d 17 tim
Bänk, "Fårö", G.A.D.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1940-tal.
6d 18 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Epoka trio" Ire, samtida.
21 tim 30m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, Nordiska Kompaniet, 1940-tal.
17 tim 22m
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charles & Ray Eames, soffbord, Vitra.
3d 18 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, IKEA, 1960/70-tal.
3d 22 tim
Sideboard, IKEA, 1960/70-tal.
2 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK