961 föremål
Hans Osswald, landskap.
3 tim 20m
Hans Osswald, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets slut.
4d
Soffbord, 1900-talets slut.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Evert Färhm, landskap.
5d 3 tim
Evert Färhm, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Uno Vallman, Timmerflottning.
5d
Uno Vallman, Timmerflottning.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Wahlberg, Utan titel.
5d 1 tim
Ulf Wahlberg, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, I matsalen.
5d
Uno Vallman, I matsalen.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Dux, 1950/60-tal.
6d
Soffa, Dux, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta, kelim 242 x 181 cm.
6d
Matta, kelim 242 x 181 cm.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1920/30-tal.
6d
Byrå, 1920/30-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Jan Naliwajko, Kvinnor.
6d
Jan Naliwajko, Kvinnor.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK