Carl Johan De Geer, färglitografi, signerad 15/190.
< 1m
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Italiensk skola, 16/1700-tal, olja på duk.
1m 37s
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Thanka, Tibet,  1900-tal.
3m 37s
Thanka, Tibet, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1900-talets mitt.
11m 37s
Bokhylla, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK