203 föremål
Alex Rapp, Blommor i kruka.
1d 21 tim
Alex Rapp, Blommor i kruka.
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Ali Munsterhjelm, I väntan på seglats.
6d 16 tim
160 EUR
Utropspris
350 EUR
Armband, 18K guld, Italien.
6d 21 tim
Armband, 18K guld, Italien.
200 EUR
Utropspris
550 EUR
Armband, 18K guld.
1d 19 tim
Armband, 18K guld.
1 700 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Aulis Blomstedt, Komposition.
19 tim 47m
Aulis Blomstedt, Komposition.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Champagnekylare, Morlant, Frankrike.
20 tim 16m
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Eila Ampula, bildväv, signerad Eila.
2d 20 tim
80 EUR
Utropspris
300 EUR
Erik Juselius, "Jiskö".
1d 21 tim
Erik Juselius, "Jiskö".
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt.
3d 20 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, "Fourre Tout" väska.
4d 20 tim
Hermès, "Fourre Tout" väska.
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Juho Rissanen, Såningstid.
6d 16 tim
Juho Rissanen, Såningstid.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaj Stenvall, "I kärlekens hamn".
20 tim 2m
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Kristian Krokfors, "Fabriken".
6d 17 tim
222 EUR
Utropspris
600 EUR
Kristian Krokfors, "Trädgård".
1d 21 tim
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Leila Hietala, Naken.
1d 21 tim
Leila Hietala, Naken.
120 EUR
Utropspris
500 EUR
Leonard Ackley, "Hund II".
6d 17 tim
Leonard Ackley, "Hund II".
200 EUR
Utropspris
700 EUR