240 föremål
Klockkedja, 14K guld.
5d 2 tim
Klockkedja, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
2 700 EUR
Champagnekylare, St James.
1 tim 47m
Champagnekylare, St James.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Eero Nelimarkka, Vinter på slätten.
4d 2 tim
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Jan Palmu, Stilleben.
4d 2 tim
Jan Palmu, Stilleben.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kirsi Neuvonen, "Zebrans hem".
4d 2 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Beverloo Corneille, Utan titel.
5d 2 tim
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Hannu Palosuo, "When the Truth Lies II".
4d 2 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Valentino, collier.
4d 2 tim
Valentino, collier.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Olavi Martikainen, Abstrakt.
4d 2 tim
Olavi Martikainen, Abstrakt.
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Olavi Martikainen, Landskap.
4d 2 tim
Olavi Martikainen, Landskap.
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Tuomas von Boehm, Stilleben.
4d 2 tim
Tuomas von Boehm, Stilleben.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Le Monde du Polo".
6d 2 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Kai Noramies, "Närhet".
6d 2 tim
Kai Noramies, "Närhet".
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Hermès, slipsar, 4 st.
6d 2 tim
Hermès, slipsar, 4 st.
153 EUR
Utropspris
250 EUR
Riggert Munsterhjelm, Landskap.
7d 2 tim
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Ismo Hölttö, "Joensuu 1967".
1 tim 39m
Ismo Hölttö, "Joensuu 1967".
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Veikko Takala, "I utkanten av slätten".
7d 2 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Väinö Rouvinen, "Vår".
6d 2 tim
Väinö Rouvinen, "Vår".
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Unto Koistinen, Liggande modell.
6d 2 tim
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Elina Luukanen, "Löytö".
7d 2 tim
Elina Luukanen, "Löytö".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
5d 2 tim
50 EUR
Utropspris
500 EUR
Soffbord, 1960-tal.
2 tim 19m
Soffbord, 1960-tal.
40 EUR
Utropspris
250 EUR