415 föremål
Ulla Virta, "Falnande skönhet".
3d 6 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1920-tal.
3d 5 tim
Fåtöljer, ett par, 1920-tal.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Taklampa / takplafond,  1900-talets mitt.
4d 6 tim
250 EUR
Utropspris
300 EUR
Golvlampa, Idman 1900-talets mitt.
5d 9 tim
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Byrå, 1940-tal.
12d 5 tim
Byrå, 1940-tal.
30 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Ring, 18K guld. Utländska stämplar.
6d 8 tim
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Kalevi Pyykönen, "Landskap", 1981.
4d 7 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Relief, Artek 1960-tal.
12d 8 tim
Relief, Artek 1960-tal.
300 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Valter Jung, skåp, 1906.
12d 7 tim
Valter Jung, skåp, 1906.
230 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Hanna Rönnberg, Brändö Casino.
6d 8 tim
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Golvlampa, funkis 1930/40 tal.
5d 8 tim
30 EUR
Utropspris
300 EUR