Stomme av mässing, med gjutna detaljer av rosor och bladverk. Reflektoryta av spegel samt behängd med runda fasetterade prismor. 7 ljuspunkter. Diameter 59 cm, höjd 30 cm.
Åldersrelaterat slitage. Lagning. Ej funktionstestad.
Klubbat pris
560
6 423
586
Utropspris
500 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (14 bud)
2 maj 19:53
560 EUR
2 maj 19:53
540 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
29 apr 10:14
520 EUR
29 apr 10:14
500 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
29 apr 10:13
470 EUR
29 apr 10:13
450 EUR
29 apr 10:13
420 EUR
29 apr 10:13
400 EUR
29 apr 10:12
360 EUR
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor