Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

127 föremål
Hans Agne Jakobsson, takkrona, Markaryd.
17 tim 2m
10 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Tom Dixon, taklampor 3 st "Melt" 2000-tal.
5d 16 tim
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
3d 16 tim
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Scandinavian Modern, 1940-tal.
1d 18 tim
2 666 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Friedrich Gornik, bordslampa, Jugend, 1910-20-tal.
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Takkrona, omkring 1900.
4d 19 tim
Takkrona, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa 1900-talets senare del sk Bellmanslykta.
3d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takplafond, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, sent 1900-tal.
2d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1940-tal.
20 tim 16m
Golvlampa 1940-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
3d 12 tim
Bordslampa 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fagerlund, bordslampa, Orrefors.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Danmark sent 1900-tal.
6d 17 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-tal.
5d 17 tim
Bordslampa 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Benny Frandsen, golvlampa Jaws 2000-tal.
19 tim 44m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940-tal.
5d 17 tim
Taklampa 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, tidigt 1900-tal.
5d 19 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Zenith, 1900-talets mitt.
2d 8 tim
308 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-tal.
3d 18 tim
Bordslampa 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?