426 föremål
Hannu-kustaa Manner, Vinterbild.
6m 59s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Danmark sent 1900-tal.
5d 21 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord 1960-tal.
2d 17 tim
Slagbord 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
4d 22 tim
Taklampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1960-tal.
20 tim 50m
Matbord 1960-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Österlin, Utan titlar.
3d 22 tim
Anders Österlin, Utan titlar.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
4d 22 tim
Taklampa 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Täbris old ca 334x236 cm.
2d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Hamadan galleri old ca 320x150 cm.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lounge stol "Park" Hope 2000-tal.
20 tim 26m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2d 22 tim
Soffbord sent 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
14m 59s
808 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets senare del sk Bellmanslykta.
2d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
2d 17 tim
Bordslampa 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?