289 föremål
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson" för DUX.
4d 21 tim
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gerhard Nordström, landskap.
3d 21 tim
Gerhard Nordström, landskap.
15 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Max Ernst, "Tête d'homme",
4d 21 tim
Max Ernst, "Tête d'homme",
4 644 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord 1940-tal.
1d 20 tim
Soffbord 1940-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Snurrfåtöljer ett par 1970-tal.
1d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kay Bojesen, skålar 4 st 1960/70-tal Danmark.
22 tim 6m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur  signerad.
5d 19 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa Art Deco 1940-tal.
4d 20 tim
Taklampa Art Deco 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, vassrugg.
21 tim 52m
Axel Lind, vassrugg.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk silke old ca 155x93 cm.
3d 22 tim
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK