278 föremål
Soffbord 1900-talets första hälft.
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1900-talets första hälft.
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar ett par, rokoko 1700-talets mitt.
2d 21 tim
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nattlåda daterad 1689.
2d 20 tim
Nattlåda daterad 1689.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
1d 19 tim
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sandro Chia, "Spirit".
1d 20 tim
Sandro Chia, "Spirit".
333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Nordberg, Kustvy med byggnader.
20 tim 30m
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hugo Zuhr, "Tallar".
1d 19 tim
Hugo Zuhr, "Tallar".
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Michael Qvarsebo, "Henrik VIII".
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Evert Lundquist, "Stilleben".
4d 22 tim
Evert Lundquist, "Stilleben".
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ola Billgren, "Romantiskt landskap IX".
3d 21 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar ett par Jugend tidigt 1900-tal.
6d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord, "café table"  Hope 2000-tal.
3d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampa 1900-talets senare del.
5d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
5d 21 tim
Taklampa 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1900-talets andra hälft.
1d 19 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fernand Léger, efter "Liberté Paix Solidarité".
6d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sandro Chia, "For Lisa".
3d 22 tim
Sandro Chia, "For Lisa".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
3d 21 tim
Ulf Trotzig, komposition.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
4d 22 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander, Kossa.
5d 21 tim
PG Thelander, Kossa.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
4d 21 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, taklampa, Orrefors, 1970-tal.
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets mitt.
4d 21 tim
Soffbord 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona omkring 1900.
4d 21 tim
Ljuskrona omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Birgitta Liljebladh, ”Ansikte”.
4d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mulberry väska.
6d 21 tim
Mulberry väska.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lennart Rodhe,  komposition.
6d 22 tim
Lennart Rodhe, komposition.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord/pall, "Oly" Hope 2000-tal.
3d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbänk, "Nan" Hope 2000-tal.
3d 22 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Claude Joseph Vernet, hans krets ruinlandskap.
20 tim 24m
5 001 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets senare del.
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1960-tal.
5d 20 tim
Matbord 1960-tal.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
20 tim 46m
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla 1940-tal.
1d 19 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, "Meteoren".
3d 22 tim
Martin Emond, "Meteoren".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK