Målad sekretär med snedklaff med tre lådor med dragringar med beslag av mässing. Bredd 78,5 cm, djup 30,5 cm, höjd 92,5 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.
Åldersrelaterad slitage. Renoverad. Torrsprickor, slitage. Fläckar samt repor.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor