Möbler

80 föremål
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
14 tim 10m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Barock, omkring år 1700.
14 tim 16m
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hörnskåp, 1700/1800-tal.
15 tim 46m
Hörnskåp, 1700/1800-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
16 tim 40m
Skänk, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
16 tim 42m
Skåp, 1900-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
16 tim 48m
Skåp, 1900-talets mitt.
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, tidigt 1900-tal.
17 tim 2m
Skåp, tidigt 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-talets senare del.
17 tim 10m
Byrå, 1800-talets senare del.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 1960-tal.
17 tim 26m
Sekretär, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1900-talets första.
18 tim 42m
Byrå 1900-talets första.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Läkarskåp 1900-talets första hälft.
18 tim 54m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1d 16 tim
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard,1950/60-tal.
1d 16 tim
Sideboard,1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard/skåp, omkring år 1900.
1d 16 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 16 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Jugend, tidigt 1900-tal.
1d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
3d 15 tim
Skåp, 1800-tal.
1 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 16 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, senbarock, 1700-tal.
3d 18 tim
Byrå, senbarock, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, sent 1800-tal.
4d 13 tim
Skänk, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1950-tal.
4d 15 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
5d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
5d 16 tim
Byrå, funkis, 1930-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
5d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
5d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
6d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
6d 18 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
6d 19 tim
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
6d 19 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK