Stomme av patinerad gulmetall. Fura ljuspunkter med kupor av glas. Dekor av prismor och snörmakerier. Diameter 65, höjd 60 cm.
Ej funktionstestad. Slitage. Obetydliga nagg. Skador på snörmakerier.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10