Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

48 föremål
Taklampa, Glashütte Limburg, Tyskland.
21 tim 5m
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
1d
Takkrona, 1900-talets början.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1950-tal.
1d 19 tim
Taklampa 1950-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d
2 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
3d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, barockstil, 1900-tal.
3d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920-30-tal.
3d
Taklampa, 1920-30-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, jugend, tidigt 1900-tal.
3d 18 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lykta, 1900-talets första hälft.
3d 21 tim
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Jonas Lindvall, taklampa, "W124S3", Wästberg.
4d
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
5d
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK