Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

39 föremål
Anders Pehrson, taklampa, Ateljé Lyktan.
1d 23 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 2000-tal.
1d 2 tim
Takkrona, 2000-tal.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
4d
Taklampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
4d 3 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, funkis, 1930-tal.
3 tim 18m
Taklampa, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa. Jugend, 1900-talets början.
5d 1 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR