För 13 ljus, stomme av metall klädd med glas samt behängd med olikslipade prismor, diameter 82, höjd ca 92 cm.
Medföljer lösa delar/reservdelar samt ritningar
Ej funktionstestad. Smärre slitage. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.