Nr. | Föremål | Klubbat pris |
623 | GUCCI, kabinresväska 1990-tal. | 4 100 SEK |
624 | GUCCI, dokumentfodral, 1990-tal. | 550 SEK |
625 | GUCCI, bag 1980-tal. | 5 000 SEK |
626 | GUCCI, slipsar, 2 st, 1990-tal. | 650 SEK |
627 | GUCCI, kappa UTGÅTT, DUBBEL INSKRIVEN. | Återrop |
628 | GUCCI, handväska. | 2 200 SEK |
629 | GUCCI, weekendbag/resväska. | 2 800 SEK |
630 | GUCCI, handväska 2004. | 5 000 SEK |
631 | GUCCI, paraply 1980-tal. | 2 600 SEK |
632 | GUCCI, väska 1980-tal. | 2 600 SEK |
633 | GUCCI, bag. | 1 900 SEK |
634 | GUCCI, bälte. | 750 SEK |
635 | GUCCI, stövlar, ett par. | 1 600 SEK |
636 | GUCCI, tvådelad dräkt bestående av kavaj och kjol. | 2 000 SEK |
637 | GUCCI, bälte. | 800 SEK |
638 | GUCCI/ BALENCIAGA, slipsar, 2+1 st. | 750 SEK |
639 | FENDI, skärp. | Återrop |
640 | PRADA, kappa samt tillhörande väska. | 1 900 SEK |
641 | PRADA, skärp, 2 st samt broscher, 2 st. | Återrop |
642 | ARMANI, aftonkavaj. | Återrop |
643 | EMILIO PUCCI, scarf. | 650 SEK |
644 | EMILIO PUCCI, scarf. | 1 800 SEK |
645 | EMILIO PUCCI, kjol. | 1 600 SEK |
646 | EMILIO PUCCI, tvådelad ensemble bestående av kjol och blus, 1970-tal. | 1 500 SEK |
647 | PUCCI, klänning, 1960-tal. | 3 200 SEK |
648 | COPPOLA E TOPPO, collier, 1950/60-tal. | 3 600 SEK |
649 | DOLCE & GABBANA, kappa. | 3 400 SEK |
650 | DOLCE & GABBANA, handväska. | 3 200 SEK |
651 | DOLCE GABBANA, handväska "Rebecca". | 1 500 SEK |
652 | DOLCE GABBANA, axelremsväska. | 875 SEK |
653 | LANVIN, långkjol. | 1 500 SEK |
654 | LANVIN, långklänning, 1970-tal. | 3 600 SEK |
655 | GIVENCHY, halsband. | 1 000 SEK |
656 | GIVENCHY, halsband. | 3 000 SEK |
657 | GIVENCHY, långklänning. | Återrop |
658 | THIERRY MUGLER, omlottklänning. | 700 SEK |
659 | GUY LAROCHE, klänning. | 800 SEK |
660 | THIERRY MUGLER, cocktailklänning. | 800 SEK |
661 | FRANK USHER, cocktailklänning, 1970-tal. | Återrop |
662 | SONIA RYKIEL, jacka. Tidigt 1970-tal. | 2 600 SEK |
663 | SWAROVSKI, bh 2000-tal. | 900 SEK |
664 | RENÉE LANGE, aftonklänning. | Återrop |
665 | PACO RABANNE, kavaj höst 2004. | 900 SEK |
666 | ALAIA, skinnjacka 1980/90-tal. | 1 600 SEK |
667 | KENZO, kappa 1980-tal. | 1 000 SEK |
668 | JOHN GALLIANO. Klänning. Tidigt 1990-tal. | Återrop |
669 | BALENCIAGA, svart cocktailklänning. | Återrop |
670 | BALENCIAGA, klänning. | 1 000 SEK |
672 | PIERRE BALMAIN, tvådelad ensemble bestående av jacka och klänning, 1970-tal. | 2 000 SEK |
673 | PIERRE BALMAIN, tvådelad ensemble med blus och kjol samt knytskärp. | Återrop |
674 | GUY LAROCHE, klänning, 1980-tal. | 1 000 SEK |
675 | RAMBAUD, halsband. | 800 SEK |
676 | JEAN PAUL GAULTIER, axelremsväska. | 300 SEK |
677 | HANDVÄSKOR, 2 st, Dsquared, 2000-tal. | Återrop |
678 | DSQUARED, ankelboots. | 2 800 SEK |
679 | DSQUARED, ankelboots. | 1 200 SEK |
680 | DSQUARED, handväska. | 600 SEK |
681 | VERSACE, blus. | 1 200 SEK |
682 | JOHN GALLIANO, klänning med bolero. | 2 400 SEK |
683 | MIU MIU, ballerinaskor. | 600 SEK |
684 | BALLY, bag. | 4 300 SEK |
685 | FURLA, handväska och plånbok. | 5 000 SEK |
686 | BURBERRY, sportväska. | 2 400 SEK |
687 | AXELREMSVÄSKA. | 1 600 SEK |
688 | SALVATORE FERRAGAMO, jacka. | 3 000 SEK |
689 | CARTIER, armbandsur, 1984. | 3 600 SEK |
690 | CARTIER, axelremsväska samt plånbok. | 4 000 SEK |
691 | CARTIER, PORTFÖLJ, PLÅNBOK, ANTECKNINGSBLOCK samt SKÄRP. | 3 500 SEK |
692 | CHARLES JOURDAN, portfölj. | 600 SEK |
693 | SALVATORE FERRAGAMO, portfölj. | 1 500 SEK |
694 | LUNCH AT THE RITZ, USA, clips, ett par. | 1 000 SEK |
695 | SWAROVSKI, garnityr bestående av halsband, armband samt örhängen. | 1 600 SEK |
696 | SWAROVSKIS, halsband samt clips, "Fleur de Lys". | Återrop |
697 | SWAROVSKI, brosch samt clips. | 1 100 SEK |
698 | ARMBAND, Daniel Swarovski, Paris, 1900-talets slut. | Återrop |
699 | ST JOHN, armband, clips samt brosch. | 700 SEK |
700 | ALEXANDER MCQUEEN, ett par stövlar. | Återrop |
701 | ALEXANDER MC QUEEN, dampumps, ett par. | 2 400 SEK |
702 | BEAUTYBOX, 1970-tal, "Principe". | 650 SEK |
703 | JEAN PATOU, kappa, 1960-70 tal. | 3 800 SEK |
704 | RÈTY, tvådelad ensemble bestående av klänning och kappa, 1960/70-tal. | 3 400 SEK |
705 | MÄRTHASKOLAN, klänning samt jacka, 1950/60-tal. | 800 SEK |
706 | NORDISKA KOMPANIET, klänning 1950/60-tal. | 2 600 SEK |
707 | NORDISKA KOMPANIET, dräkt bestående av klänning och jacka, 1960-tal. | 800 SEK |
709 | MEA, brudklänning/aftonklänning. | Återrop |
710 | K WILLIAMS, kappa. | 400 SEK |
710A | AFTONKAPPA, Budapest/Wien tidigt 1900-tal. | 1 800 SEK |
711 | ELSA SCHIAPARELLI, dampumps, ett par, | 400 SEK |
712 | AFTONVÄSKA, Paris, Sagil, tidigt 1900-tal. | 750 SEK |
714 | AFTONKLÄNNING samt VÄSKA, 1920-tal. | 1 800 SEK |
715 | AFTONVÄSKA, 1910/20-tal. | 500 SEK |
716 | SJAL, tidigt 1900-tal. | Återrop |
717 | CYLINDERHATT MED ASK, England omkring sekelskiftet 1900. | 800 SEK |
718 | AFTONKLÄNNING. 1910-20-tal. | Återrop |
720 | HANDSKAR, ett par, tidigt 1900-tal. | Återrop |
721 | HOVDRÄKT, 1920/30-tal. | 8 000 SEK |