Nr. | Föremål | Klubbat pris |
519 | CHRISTIAN DIOR, collier. | 1 400 SEK |
520 | CHRISTIAN DIOR, halsband. | 2 800 SEK |
521 | CHRISTIAN DIOR, halsband 2 st. | 1 600 SEK |
522 | CHRISTIAN DIOR, halsband. | 800 SEK |
523 | CHRISTIAN DIOR, armband. | 650 SEK |
524 | CHRISTIAN DIOR, aftonväska. | 1 300 SEK |
525 | CHRISTIAN DIOR, örhängen, 4 par, 1980-tal. | 1 400 SEK |
526 | CHRISTIAN DIOR, halsband, 1980-tal. | 1 000 SEK |
527 | CHRISTIAN DIOR, halsband, 1969. | 900 SEK |
528 | CHRISTIAN DIOR, brosch 1960. | 550 SEK |
529 | CHRISTIAN DIOR, halsband 1960. | 2 400 SEK |
530 | CHRISTIAN DIOR, cocktailväska samt clutch. | 3 200 SEK |
531 | CHRISTIAN DIOR, ensemble bestående av kjol, topp, skärp samt sjal. | 600 SEK |
532 | CHRISTIAN DIOR, damskärp, paraply samt scarf. | 2 200 SEK |
533 | CHRISTIAN DIOR, weekendbag. | 4 000 SEK |
534 | CHRISTIAN DIOR, weekendbag samt clutch. | 5 500 SEK |
535 | CHRISTIAN DIOR, blus, | 450 SEK |
536 | CHRISTIAN DIOR, halsband, 1960. | 1 600 SEK |
537 | CHRISTIAN DIOR, halsband. | 1 400 SEK |
538 | CHRISTIAN DIOR, halsband. | 1 300 SEK |
539 | CHRISTIAN DIOR, clips. | 600 SEK |
540 | CHRISTIAN DIOR, långkjol samt blus. | 1 600 SEK |
541 | CHRISTIAN DIOR, cocktailklänning, 1960-tal. | Återrop |
542 | CHRISTIAN DIOR, broschnål samt halsband, 1980-tal. | 600 SEK |
543 | CHRISTIAN DIOR, fem delar, bag, skärp, börs, scarf samt kuvertväska. | 3 000 SEK |
544 | CHRISTIAN DIOR/YVES SAINT LAURENT, glasögon samt clips 2 par, tidigt 1980-tal. | 1 000 SEK |
545 | CHRISTIAN DIOR/ YVES SAINT LAURENT, slipsar 2+1 st. | Återrop |
546 | CHRISTIAN DIOR, kavaj. | 2 200 SEK |
547 | CHRISTIAN DIOR, brosch, trol 1961. | 1 200 SEK |
548 | CHRISTIAN DIOR, collier samt halsband. | 1 400 SEK |
549 | CHRISTIAN DIOR, brosch och clips, ett par. | 550 SEK |
550 | CHRISTIAN DIOR, tredelad ensemble bestående av byxor, linne samt sjal, 1960/70-tal. | 1 000 SEK |
551 | CHRISTIAN DIOR, aftonväska. | 3 800 SEK |
552 | BAG, Christian Dior. | 3 400 SEK |
553 | CHRISTIAN DIOR, clutch samt solglasögon. | 2 600 SEK |
554 | CHRISTIAN DIOR, halsband. | 850 SEK |
555 | CHRISTIAN DIOR, 2 par, clips samt stift. | 700 SEK |
556 | CHRISTIAN DIOR, brosch 1961. | 900 SEK |
557 | CHRISTIAN DIOR, brosch. | 850 SEK |
558 | CHRISTIAN DIOR, hatt 1950-tal. | 900 SEK |
559 | CHRISTIAN DIOR, partytopp. | 1 200 SEK |
560 | CHRISTIAN DIOR, handväska samt börs "Saddle Bag". | 2 000 SEK |
561 | CHRISTIAN DIOR, handväska. | 10 500 SEK |
562 | CHRISTIAN DIOR, cocktailväska. | 2 200 SEK |
563 | CHRISTIAN DIOR, ett par stövlar. | Återrop |
564 | CHRISTIAN DIOR, handväska/axelremsväska samt plånbok och mobilfodral. | 4 200 SEK |
565 | CHRISTIAN DIOR, handväska. | 3 200 SEK |
566 | CHRISTIAN DIOR, bag. | 2 200 SEK |
567 | CHRISTIAN DIOR, clutch 1970/80-tal. | 1 200 SEK |
568 | LOUIS FÉRAUD, kappa, 1980-tal. | 11 500 SEK |
569 | LOUIS VUITTON, handväska "Speedy 30". | 6 400 SEK |
570 | LOUIS VUITTON, tre delar, slingbacks, plånbok samt börs. | 1 700 SEK |
571 | LOUIS VUITTON, resväska. | 5 500 SEK |
572 | LOUIS VUITTON, bag. | 6 500 SEK |
575 | LOUIS VUITTON, handväska "Triana N51115 bag". | 2 000 SEK |
576 | LOUIS VUITTON, koffert, 1900-talets början. | 62 000 SEK |
577 | LOUIS VUITTON, resväska. | 10 500 SEK |
578 | LOUIS VUITTON, resväska. | 10 000 SEK |
579 | LOUIS VUITTON, klädöverdrag. | 2 400 SEK |
580 | LOUIS VUITTON, handväska, 1990-tal. | 3 200 SEK |
581 | LOUIS VUITTON, resväska. | 4 600 SEK |
582 | LOUIS VUITTON, handväska, "Trouville" 1990-tal. | 2 200 SEK |
583 | LOUIS VUITTON, modell "Speedy", 1980-tal. | 3 600 SEK |
584 | LOUIS VUITTON, axelremsväska modell "Noë", 1980-tal. | 3 300 SEK |
586 | LOUIS VUITTON, resväska, sekelskiftet 1900. | 33 000 SEK |
587 | LOUIS VUITTON, bok "Art, Fashion and Architecture". | 1 400 SEK |
588 | LOUIS VUITTON, axelremsväska, "Noé" 1990-tal. | 3 800 SEK |
589 | LOUIS VUITTON, handväska, "Alma", 1997. | 4 000 SEK |
590 | LOUIS VUITTON, rullväska, "Eole 60 Monogram". | 7 200 SEK |
591 | LOUIS VUITTON, weekendväska, 1960-tal. | 7 300 SEK |
592 | LOUIS VUITTON, handväska, "Alma". | 3 600 SEK |
593 | LOUIS VUITTON, säck. | 3 600 SEK |
594 | LOUIS VUITTON, portfölj. | 4 200 SEK |
595 | LOUIS VUITTON, Resväska, "Sirius", 1998. | 5 500 SEK |
596 | LOUIS VUITTON, handväska, "Viva- Cite PM" 2003. | 4 200 SEK |
597 | LOUIS VUITTON, axelremsväska, 1990-tal. | 2 800 SEK |
598 | LOUIS VUITTON, weekendbag. | 8 500 SEK |
599 | LOUIS VUITTON, kortlek. | 1 400 SEK |
601 | LOUIS VUITTON, axelremsväska. | 3 400 SEK |
602 | LOUIS VUITTON, axelväska, 1974. | 1 800 SEK |
603 | LOUIS VUITTON, axelväska 1980-tal. | 3 600 SEK |
604 | LOUIS VUITTON, bag, 1985. | 4 400 SEK |
605 | LOUIS VUITTON, axelväska, 1999. | 4 200 SEK |
606 | LOUIS VUITTON, dokumentsamlare. | 2 500 SEK |
607 | LOUIS VUITTON, handväska, modell "Ellipse MM". | 3 400 SEK |
608 | LOUIS VUITTON, messenger bag/dataväska. | 2 800 SEK |
609 | LOUIS VUITTON, jeansjacka. | 1 600 SEK |
610 | LOUIS VUITTON, koffert, sekelskiftet 1800/1900. | 19 500 SEK |
611 | LOUIS VUITTON, axelremsväska 1970-tal. | 2 800 SEK |
612 | LOUIS VUITTON, handväska, modell "Neo Speedy" M 95019. | 5 200 SEK |
613 | LOUIS VUITTON, portfölj samt pennfodral/sminkväska. | 3 800 SEK |
614 | LOUIS VUITTON, handväska/clutch. | 2 000 SEK |
615 | LOUIS VUITTON, handväska. | 3 000 SEK |
616 | LOUIS VUITTON, handväska. | 5 000 SEK |
617 | LOUIS VUITTON, armband. | 1 600 SEK |
618 | LOUIS VUITTON, handväska, "Sac Plat". | 3 500 SEK |
619 | LOUIS VUITTON, resegarderob "Garment Cover". | 4 200 SEK |
620 | GUCCI, dampumps, ett par. | 850 SEK |
621 | GUCCI, resväska. | 1 800 SEK |
622 | GUCCI, stövlar. | 850 SEK |