Scandinavian Modern F544

19 föremål
Matta, rya, 1950-tal, ca. 150 x 115 cm.
8d 17 tim
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Matta, rya, 1950-tal, ca 170 x 118 cm.
8d 17 tim
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Matta, rölakan signerad ME ca 220 x 145 cm.
8d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, rölakan Sverige, ca 287 x 142 cm.
8d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK