Klassiska antikviteter F525

41 föremål
Taburett, Gustaviansk, omkring 1800.
3 tim 28m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Konsolbord, gustaviansk stil, 1800-tal.
35m 30s
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3 tim 15m
7 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, 1700-talets slut, Sengustaviansk.
57m 30s
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dosa, 1700-talets slut, Sengustaviansk.
2 tim 42m
5 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK