Klassiska antikviteter F525

42 föremål
Taburett, Gustaviansk, omkring 1800.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Konsolbord, gustaviansk stil, 1800-tal.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taburetter, ett par, sent 1700-tal, Gustavianska.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, Stockholmsarbete, sent 1700-tal.
Klubbat pris
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel/spegelväggfält, sengustaviansk, omkring år 1800.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Stockholmsarbete, 1700-talets slut, Sengustaviansk.
Klubbat pris
16 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Läsljusstake, sengustaviansk, från omkring år 1800.
Klubbat pris
5 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1700-talets slut, Sengustaviansk.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordsplateau, Stockholmsarbete, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dosa, 1700-talets slut, Sengustaviansk.
Klubbat pris
10 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK