Inred sommarhuset

Ge sommarhuset lite extra sommarcharm

399 föremål
Fällbord, 1800-tal.
Fällbord, 1800-tal.

Utropspris
2 000 SEK
Spegel, 1930/40-tal.
Spegel, 1930/40-tal.

Utropspris
2 000 SEK
Rudolf Hellwag, Visby.
Rudolf Hellwag, Visby.

Utropspris
2 000 SEK
Soffa, 1900-talets slut.
Soffa, 1900-talets slut.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
200 EUR
Bordslampa, nysilver, 1920-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boréns, vägg/bordslampa, Borås 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Månbord, omkring 1900.
Månbord, omkring 1900.
Utropspris
2 500 SEK
Bo Råman, bordslampa, Asea, 1950-tal.
Klubbat pris
2 210 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, allmoge, 1948.
Takkrona, allmoge, 1948.
Klubbat pris
9 960 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johan Scott, Utan titel.
Johan Scott, Utan titel.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidenbroderier, 3 st, empire, 1803.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klaffbord, omkring 1900.
Klaffbord, omkring 1900.
Utropspris
2 500 SEK
Glasservis, 18 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vettar, bemålat trä/ taxidermir, 3 st,
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GAB, skål på fot, silver, Stockholm 1925.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klaffbord, omkring 1900.
Klaffbord, omkring 1900.

Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, gustavianska, omkring år 1800.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla med skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilhelm Kåge, skål, stengods, "Argenta", Gustavsberg.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1940/50-tal.
Spegel 1940/50-tal.

Utropspris
2 500 SEK
Isaac Grünewald, "Pommac".
Isaac Grünewald, "Pommac".

Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Aneta, Växjö, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?