Inred sommarhuset

Ge sommarhuset lite extra sommarcharm

415 föremål
"Verve", No 4, January-March 1939.
Klubbat pris
1 111 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Alvar Aalto, bord, Artek, 1970-tal.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Antonio Citterio, bord, "Gio", B&B Italia.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Antonio Citterio, fåtölj, "Ray Outdoor", B&B Italia.
Klubbat pris
9 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berndt Friberg, vas och skål, Gustavsberg Studio.
Klubbat pris
4 075 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Berndt Friberg, vas och skål, Gustavsbergs studio.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bert Håge Häverö, "Blidösund".
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Blombord, tidigt 1900-tal.
Blombord, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bockbord, 1900-tal .
Bockbord, 1900-tal .
Utropspris
10 000 SEK
Bokhylla med skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokskåp, sent 1800-tal.
1d 5 tim
Bokskåp, sent 1800-tal.
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bord, barockstil, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bord, omkring 1900.
Bord, omkring 1900.

Utropspris
3 000 SEK
Bord, omkring 1900.
1d 5 tim
Bord, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, sent 1800-tal.
Bord, sent 1800-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Bord, sent 1800-tal.
5 tim 18m
Bord, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, nysilver, 1920-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, porslin, Kina, 1800-tal.
1d 1 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bordslampor, ett par, Aneta, Växjö, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boréns, vägg/bordslampa, Borås 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
Byrå, 1800-talets mitt.
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, mahogny, 2000-tal.
2 tim 58m
Byrå, mahogny, 2000-tal.
30 EUR
Utropspris
150 EUR
Byrå, omkring 1900.
Byrå, omkring 1900.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bäddsoffa, 2000-tal.
Bäddsoffa, 2000-tal.
Klubbat pris
260 EUR
Utropspris
150 EUR
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?