Inred sommarhuset

168 föremål
Antonio Citterio, bord, "Gio", B&B Italia.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Antonio Citterio, fåtölj, "Ray Outdoor", B&B Italia.
Klubbat pris
9 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord, tidigt 1900-tal.
Blombord, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla med skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokskåp, sent 1800-tal.
Bokskåp, sent 1800-tal.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bord, barockstil, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bord, omkring 1900.
Bord, omkring 1900.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, omkring 1900.
Bord, omkring 1900.

Utropspris
3 000 SEK
Bord, sent 1800-tal.
Bord, sent 1800-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Bord, sent 1800-tal.
Bord, sent 1800-tal.
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, mahogny, 2000-tal.
Byrå, mahogny, 2000-tal.
Klubbat pris
30 EUR
Utropspris
150 EUR
Byrå, omkring 1900.
Byrå, omkring 1900.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bäddsoffa, 2000-tal.
Bäddsoffa, 2000-tal.
Klubbat pris
260 EUR
Utropspris
150 EUR
Carl Malmsten, soffa, "Samsas", O.H. Sjögren.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Damarbetsbord, 1800-tal.
Damarbetsbord, 1800-tal.
Utropspris
4 000 SEK
Fällbord, 1800-tal.
Fällbord, 1800-tal.

Utropspris
2 000 SEK
Golvlampa, modell G-34, Bergboms, 1950-tal.
Klubbat pris
80 EUR
Utropspris
150 EUR
Hörnskåp, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
31 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jasper Morrison, stolar, 8 st, "Air", Magis.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klaffbord, 1800-tal.
Klaffbord, 1800-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klaffbord, omkring 1900.
Klaffbord, omkring 1900.

Utropspris
2 500 SEK
Klaffbord, omkring 1900.
Klaffbord, omkring 1900.
Utropspris
2 500 SEK
Klaffbord, tidigt 1900-tal.
Klaffbord, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, 1910/20-tal.
Klädskåp, 1910/20-tal.
Klubbat pris
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Loungefåtölj med fotpall, "Luxembourg", Fermob.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Månbord, omkring 1900.
Månbord, omkring 1900.
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?