Inred sommarhuset

58 föremål
Bord, barockstil, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Fällbord, 1800-tal.
Fällbord, 1800-tal.

Utropspris
2 000 SEK
Månbord, omkring 1900.
Månbord, omkring 1900.
Utropspris
2 500 SEK
Klaffbord, omkring 1900.
Klaffbord, omkring 1900.
Utropspris
2 500 SEK
Klaffbord, omkring 1900.
Klaffbord, omkring 1900.

Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord, tidigt 1900-tal.
Blombord, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klaffbord, tidigt 1900-tal.
Klaffbord, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, omkring 1900.
Bord, omkring 1900.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, sent 1800-tal.
Bord, sent 1800-tal.
Utropspris
3 000 SEK
Bord, omkring 1900.
Bord, omkring 1900.

Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 810 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klaffbord, 1800-tal.
Klaffbord, 1800-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Antonio Citterio, bord, "Gio", B&B Italia.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, sent 1800-tal.
Bord, sent 1800-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Damarbetsbord, 1800-tal.
Damarbetsbord, 1800-tal.
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsgrupp 6 dlr 1900-talets mitt.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?