2272 föremål
Richard Brixel, "Standing Woman".
2d 16 tim
5 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Christian Dior, scarf.
1d 12 tim
Christian Dior, scarf.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
1d 11 tim
Cartier, scarf.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kalevi Pyykönen, "Landskap", 1981.
18 tim 5m
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Ron English, "McStarry night, Urban sprawl".
4d 17 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1960-tal.
5d 13 tim
Skrivbord, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pallar ett par 1950-tal Danmark.
5d 17 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius, "Uddar och vikar".
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bennet Edh, 2 st Stockholmsmotiv.
5d 18 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
5d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Larsson, "Min köksa och min tvätterska".
18 tim 41m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Vax och brunt papper",
5d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Céline, väska, "Micro Luggage".
1d 12 tim
5 900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Åke Lange, "Rökande dam 1930-tal".
5d 12 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ampel, 1930-tal.
5d 10 tim
Ampel, 1930-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, skärp.
1d 13 tim
Chanel, skärp.
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Naliwajko, Kvinnor.
6d 17 tim
Jan Naliwajko, Kvinnor.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulla & Gustav Kraitz, skulptur, stengods.
2d 18 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salvatore Ferragamo, scarf.
18 tim 47m
Salvatore Ferragamo, scarf.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kornischer, två stycken, omkring år 1900.
14 tim 1m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK