1844 föremål
Cartier, scarf.
7d 1 tim
Cartier, scarf.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, ca 399 x 301 cm.
7d
Inga bud
Utropspris
18 000 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
7d 1 tim
Gucci, scarf, "Flora".
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Maurits Ylitalo, Utan titel.
7d 1 tim
Maurits Ylitalo, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Rosenström, väggskulptur Utan titel.
7d 2 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
7d 2 tim
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jules Schyl, Clown.
7d 2 tim
Jules Schyl, Clown.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca 380 x 287 cm.
5d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, plånbok, 2017.
5d 22 tim
Chanel, plånbok, 2017.
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stuff, malakit.
5d 22 tim
Stuff, malakit.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Albert Johansson, "Indra II".
5d 22 tim
Albert Johansson, "Indra II".
15 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Fåtölj, sent 1800-tal.
5d 22 tim
Fåtölj, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard/hylla, 1950/60-tal.
5d 22 tim
Sideboard/hylla, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
5d 23 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, 1900-talets tredje kvartal.
5d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1900-talets andra hälft.
5d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, Swedish Modern, 1940-tal.
5d 23 tim
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?