858 föremål
Bengt Lindström, Ansikte.
6d 14 tim
Bengt Lindström, Ansikte.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Biblioteksstege, 1900-talets andra hälft.
6d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
6d 14 tim
Lådfack, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Axel Olson, "Hus i gamla Nice".
6d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta Kashmar old ca 340x247 cm.
6d 15 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Antoine Giroux, Sydländskt hamnmotiv.
6d 15 tim
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armlänk, guld 750/18k.
6d 16 tim
Armlänk, guld 750/18k.
42 000 SEK
Utropspris
48 000 SEK
Soffbord 1960-tal.
6d 16 tim
Soffbord 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord 1900-tal.
6d 16 tim
Sidobord 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel GT modell 7406.
6d 17 tim
Spegel GT modell 7406.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld Stockholm 1956 fantasilänk.
6d 17 tim
6 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Halskedja 18K guld doserad ca 12,15 gram.
6d 17 tim
4 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Collier, 18K guld deux couleurs fantasilänk.
6d 17 tim
12 222 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Senneh, matta, semiantik ca 195 x 135 cm.
6d 17 tim
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Koppartunna, 1800-tal.
6d 17 tim
Koppartunna, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sam Francis, Utan titel.
6d 18 tim
Sam Francis, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 175 x 130 cm.
6d 17 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Wilhelmson, Båtvarvet, skiss.
6d 17 tim
507 SEK
Utropspris
2 000 SEK