1608 föremål
Unto Koistinen, Naken.
7d
Unto Koistinen, Naken.
100 EUR
Utropspris
800 EUR
Reino Selkäinaho, Stilleben.
7d 1 tim
Reino Selkäinaho, Stilleben.
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Eke Bjerén, landskap.
7d 1 tim
Eke Bjerén, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär 1800/1900-tal , Skördande putti.
7d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ardy Strüwer, Utan titel.
7d 1 tim
Ardy Strüwer, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
John Bauer, "Trollhästen".
7d 2 tim
John Bauer, "Trollhästen".
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets mitt.
7d 2 tim
Stolar 4 st 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1960-tal.
7d 2 tim
Spegel 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sminkbord 1960-tal.
7d 2 tim
Sminkbord 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hans Wigert, "Arnagrop".
7d 2 tim
Hans Wigert, "Arnagrop".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1950/60-tal Danmark.
7d 3 tim
Byrå 1950/60-tal Danmark.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gustav Bolin, CIrklar.
7d 3 tim
Gustav Bolin, CIrklar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK