912 föremål
Ring 18K guld med en vit syntetisk spinell.
6d 14 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
6d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Armring 18K guld.
6d 14 tim
Armring 18K guld.
550 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 170 cm.
6d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ardy Strüwer, "Green dream".
6d 14 tim
Ardy Strüwer, "Green dream".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1970-tal.
6d 15 tim
Spegel, 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hans-Agne Jakobsson, spegel, Markaryd.
6d 15 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 296 x 198 cm.
6d 15 tim
1 600 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Keshan, ca 200 x 135 cm.
6d 15 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sixten Lundbohm, "Tyresö".
6d 15 tim
Sixten Lundbohm, "Tyresö".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 235 x 135 cm.
6d 15 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alfred Guillou, Musselplockerska.
6d 15 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, omkring 1800.
6d 16 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sixten Lundbohm, "Bohus-Björkö".
6d 17 tim
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sixten Lundbohm, Vy över hustaken.
6d 17 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?