288 föremål
Fåtöljer ett par 1940-tal.
3d 7 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
2 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
4d 9 tim
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bengt Rosenström mobil  signerad.
3d 7 tim
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Per Ekström, Landskap i skymning.
2d 7 tim
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Corum, Admiral´s Cup, armbandsur, 41 mm.
4d 9 tim
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ulf Trotzig, "Minne av parken i Chantilly".
2d 10 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Gustaf Rydberg, Kustbild.
2d 7 tim
Gustaf Rydberg, Kustbild.
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets senare del.
9 tim 32m
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stolar, tre stycken, sent 1700-tal, Gustavianska.
3d 7 tim
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Antoni Tàpies, "Drapeau catalan",
9 tim 34m
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bulgari ring "B.Zero1" 18K vitguld.
4d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 423x308 cm.
1d 8 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Edvard Munch, Manshuvud.
3d 7 tim
Edvard Munch, Manshuvud.
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp rokoko 1700-talets mitt.
9 tim 56m
Skåp rokoko 1700-talets mitt.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta Orientalisk old/semiantik ca 333x254 cm.
1d 10 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Robert Delaunay, "La fenêtre No 2".
3d 7 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ann-Marie Jönsson, vid vattendrag.
9 tim 48m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Najafabad old ca 395x254 cm.
5d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vägglampa 1920/30-tal Swedish Modern.
3d 8 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bockbord omkring 1900.
5d 8 tim
Bockbord omkring 1900.
4 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa Italien omkring år 2000.
5d 7 tim
350 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa,  1930/40-tal.
2d 10 tim
Taklampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Matta Orientalisk semiantik, ca 286x193 cm.
10 tim 10m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Plafond 1900-talets mitt.
1d 9 tim
Plafond 1900-talets mitt.
750 SEK
Utropspris
5 000 SEK