1168 föremål
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
1d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, IKEA, 1960/70-tal.
1d 17 tim
Sideboard, IKEA, 1960/70-tal.
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Ghom, helsilke, ca 206 x 135 cm.
1d 17 tim
4 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Sven Wejsfelt, skulptur, porslin, Gustavsberg.
1d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, sekelskiftet 1900.
1d 17 tim
1 234 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, signerad, ca 408 x 295 cm.
1d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, Kelim, modern design, ca 293 x 218 cm.
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bernhard Hertz, brosch.
1d 18 tim
Bernhard Hertz, brosch.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
1d 18 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt.
1d 18 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Blomsterstilleben.
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Prada, väska.
1d 18 tim
Prada, väska.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1940/40-tal.
1d 18 tim
Skåp, 1940/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, gustaviansk stil, 1800-tal.
1d 18 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, Jämtland, 1800-tal.
1d 18 tim
Hängskåp, Jämtland, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, samtida, Roche Bobois.
2d 11 tim
Stol, samtida, Roche Bobois.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring, Alton, 18K guld med vit sten.
2d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard samtida.
2d 11 tim
Sideboard samtida.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stig Claesson, Stadsbild.
2d 11 tim
Stig Claesson, Stadsbild.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Kåks, "Vagnen".
2d 11 tim
Olle Kåks, "Vagnen".
700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Arsa, armbandsur, 36 mm.
2d 12 tim
Arsa, armbandsur, 36 mm.
4 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Statyett, Kasli USSR, Galina Ulenova.
2d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med briljantslipade diamanter.
2d 12 tim
10 000 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Collier, med doserade pärlor, lås silver.
2d 12 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Astrid Svangren, Utan titel.
2d 12 tim
Astrid Svangren, Utan titel.
2 300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 335 x 257 cm.
2d 12 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf,
2d 12 tim
Hermès, scarf,
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klädskåp, sent 1800-tal.
2d 13 tim
Klädskåp, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Temps des Marionettes".
2d 13 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 13 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, sent 1900-tal.
2d 13 tim
Soffbord, sent 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 13 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ola Billgren, Porträtt av Sven Henrysson.
2d 13 tim
1 658 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
2d 13 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Frankrike, 1800-tal.
2d 13 tim
Byrå, Frankrike, 1800-tal.
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sängbord, ett par, 1950/60-tal.
2d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK